top of page

KUK 2024

Oblíbený festival pro nejmenší děti KUK opět v DEPO2015.

 

Multižánrový projekt KUK, který nabízí originální zábavu s vysokou uměleckou úrovní pro ty opravdu nejmenší diváky ve věku od 10 měsíců do 3 let a jejich rodiče, zavítá od 15. ledna na jeden týden do DEPO2015. Populární denně otevřenou obří hernu s velkým bludištěm, kuličkodráhou, hravými tabulemi, originálním haptickým kobercem, měkoučkou nafukovací prolézačkou a dalšími lákadly, která ocení všichni malí průzkumníci, doplní nabitý program zahrnující dětské workshopy, výtvarné dílničky nebo divadelní a hudební představení.

Doprovodný vzdělávací program bude připraven také pro rodiče. V rámci něj se například budou moci zdokonalit v první pomoci dětem nebo získat tipy, jak pracovat vývojem svých ratolestí.
 

KUK je prvním českým multižánrovým projektem z dílny studia Damúza, který nabízí rodinám s malými dětmi smysluplný umělecký program a nekomerční alternativu kvalitní dětské zábavy. Festival navazuje na celosvětově oblíbený žánr "Theatre for Early Years" a jeho přínos tkví v tom, že rozvíjí dětskou představivost, seznamuje nejmladší diváky s hudbou i divadlem a buduje v nich vztah k umění přirozeným způsobem.

Na všechny programové aktivity i na hernu bude omezená kapacita tak, aby návštěva byla pro rodiče s malými dětmi co nejkomfortnější.

Vstupenky na jednotlivé aktivity i do obří herny budou po polovině prosince k zakoupení v předprodeji na GOOUT.cz

KUK_Plzeň_2024___insta_1500x1000px.jpg

15.–23. 1. 2024

PRESSLOVA 14, PLZEŇ

DEPO2015 Creative Zone
Výstavní prostor GAFA

bottom of page